O nas

O nas

Jesteśmy z Wami od 1996 roku

Najznamienitsi lingwiści na świecie podkreślają, iż najtrudniejszą kwestią pozostaje nauczenie się pierwszego obcego języka, nauka kolejnego jest procesem dużo prostszym i poniekąd automatycznym. Już z początkiem działalności naszego Centrum wiąże się bogata oferta dydaktyczna – od otwarcia proponowaliśmy Państwu kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego. Świadomi nadchodzących zmian sukcesywnie wzbogacaliśmy swoje „językowe menu” o kolejne „pozycje”.

Od 1996 roku Centrum Języków Obcych Impuls odkrywa przed swoimi słuchaczami obszary innych języków i kultur, sprawiając, że stają się one coraz mniej obce. Od początku działalności stawiamy na metody naturalne – przynoszące szybkie i zaskakujące efekty. Głównym założeniem „Impulsu” jest stworzenie środowiska obcojęzycznego, w którym kursant, dzięki przyjaznej atmosferze, potrafi odnaleźć swój naturalny, lingiwstyczny talent. Imitowanie sytuacji komunikacyjnych, pozwala na szybkie przełamanie bariery językowej. „Impuls” nie jest typową szkołą językową, której jedyną misją staje się przygotowanie słuchacza do zaliczania kolejnych egzaminów.

"Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata" - LUDWIK WITTGENSTEIN

Słowa Ludwika Wittgensteina stały się zaskakująco aktualne prawie 100 lat od ich zapisania. Choć austriacki filozof myślał o teoretycznych aspektach komunikacji, tym niemniej dzisiaj odczytujemy jego słowo wyjątkowo praktycznie.
We współczesnym świecie znajomość kilku języków staje się normą. Posługiwanie się drugim (trzecim i czwartym…) językiem daje ogromne możliwości; nie tylko na rynku pracy, ale również w życiu społecznym – zarówno w sferze osobistej, jak i kulturowej. „Impuls” od 25 lat spełnia rosnące wymagania słuchaczy chcących poszerzyć „granice” swojego świata.

Staramy się przybliżać Państwu żywą mowę innych krajów i kontynentów. Jesteśmy wrażliwi na językowe trendy, zmiany zachodzące wewnątrz najpopularniejszych języków świata – akcentujemy językową aktualność! Nasze Centrum tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania, wykorzystujący na kursach swoje bogate doświadczenie metodyczne i dydaktyczne.

Dokładamy wielkich starań, by chwile spędzone w naszym Centrum stały się czasem owocnej nauki, ale również czasem wytchnienia od codziennych szkolnych i zawodowych obowiązków. Ciepła atmosfera przenika wszystkie nasze lekcje, kursy i imprezy.

Nie tylko IMPULS

Przez kilkanaście lat nieustannie rozwijamy naszą markę. „Impuls” może pochwalić się sporymi osiągnięciami, do najważniejszych zaliczamy przyznanie nam miana autoryzowanego centrum egzaminacyjnego ETS (jedynego na terenie powiatu olkuskiego) oraz uzyskanie licencji Helen Doron Early English. Dzisiaj metoda Helen Doron rozpoznawalna jest na całym świecie. Jest nam niezmiennie miło, że możemy wnosić swój wkład w rozwój tak prestiżowej i solidnej marki.  

Sprawdź swój poziom językowy w kilka minut!

Wypełnij krótki test poziomujący i dowiedz się od którego poziomu możesz zacząć naukę!

Umów się na bezpłatną lekcję pokazową!

Przyjdź i zobacz jak wyglądają nasze zajęcia.

języki

Który język Cię interesuje?

DLA FIRM

Kursy językowe dla firm w grupach oraz indywidualne

Prowadzimy kursy językowe przygotowane z uwzględnieniem potrzeb pracowników poszczególnych firm. Kursy mogą odbywać się w siedzibie firmy lub w naszym Centrum. Jesteś odpowiedzialny za szkolenia w firmie? Lub jako pracownik chciałbyś ulepszyć umiejętności językowe?

Ustalenie poziomów językowych

Rozpoczynamy współpracę od ustalenia poziomu zaawansowania kursantów.

Przeprowadzenie lekcji pokazowej

Zajęcia pokazowe w celu zaprezentowania skutecznej metody nauczania.

Organizacja grup

Podzielenie kursantów na grupy w zależności od poziomu zaawansowania lub ustalenie zajęć indywidualnych z lektorem.

Prowadzenie zajęć z raportowaniem

Zajęcia prowadzone są zgodnie z ustalonym harmonogramem. Udostępniamy raporty o postępach nauki oraz obecności na zajęciach zarządowi firmy.

0 +lat
Doświadczenia
0 tys+
Kursantów
0 +
Lektorów
0 tys+
Zdanych egzaminów
Kursanci o nas

Dziękujemy za Wasze pozytywne opinie!

Wasze pozytywne opinie to dla nas źródło motywacji i prawdziwa nagroda za nasze zaangażowanie.