Pracuj z nami

Pracuj z nami

Czy wyobrażasz sobie miejsce...

...gdzie przychodzisz z przyjemnością, pijesz kawę z ulubionymi ludźmi, ale też, gdzie nieustanie możesz się rozwijać wpływając jednocześnie na rozwój innych (zarówno uczniów, ale też kolegów i koleżanek)? Gdzie nie ma podcinania skrzydeł, gdzie zawsze będziesz wysłuchany - więc masz śmiałość wyrażać swoje opinie, sugerować zmiany?

Witamy w Impulsie!

Impulsie do nauki…  Nazwa nie jest przypadkowa, ona zobowiązuje 😉!

Pozwól, że oprowadzę Cię po tym miejscu, abyś poczuł naszą energię i wartości, jakimi się tutaj kierujemy. Naszym nieustannym celem jest, aby każdy (i pracownik i słuchacz!) miał u nas absolutną możliwość skutecznego rozwoju.

W impulsie nie ma stania w miejscu (zgodzisz się zapewne z tym, że stać w miejscu to tak naprawdę się cofać?).  Mamy wielkie plany na przyszłość i konsekwentnie je realizujemy. Wyprzedzamy trendy i chcemy, by zdecydowanie z tym kojarzyli nas nasi słuchacze.

Nazywam się Tatiana Redel – to ja zajmuję się „działką budowlaną” i kładę fundamenty naszego zespołu

Prowadzę naszą placówkę wraz z mężem. Jestem filologiem j. francuskiego (tłumaczem przysięgłym tegoż języka również), ale nieustająco lubię się uczyć od innych. Teraz już wiesz, kto testował na sobie albo swojej rodzinie – wszystkie metody 😉, aby wybrać tylko te skuteczne). Moje dzieci nigdy nie chodziły na lekcje indywidualne (tzw. korepetycje), od zawsze uczestniczą w naszych zajęciach grupowych, a ja atakuję teraz kolejny język romański (pogodna mentalność śródziemnomorska bardzo do mnie przemawia 😉).  Jestem również pasjonatką zdobywania wiedzy na temat funkcjonowania naszego mózgu; zarówno jeśli chodzi o jego zdolności przyswajania wiedzy, ale też aspekty psychoterapeutyczne. Jestem trenerem wywodzącej się z Belgii metody Felicitee poprawiającej koncentrację i wspomagająca naukę  oraz   trenerem alternatywnych technik pracy z emocjami opartymi na psychobiologii zdrowia oraz  metodzie EFT.

A to wszystko oznacza, że będę się starać spełnić Twoje zawodowe marzenia w jak najbardziej skuteczny i dopasowany do Twojego profilu charakterologicznego sposób.

Na samym początku chcę Ci powiedzieć...

Na samym początku chcę Ci powiedzieć, że bardzo dokładnie dobieramy osoby do naszego team’u. Zależy nam, aby lektorzy i pozostali pracownicy stanowili całość – pasowali do siebie. Uwielbiamy ambitnych ludzi, nastawionych na rozwój, którzy co rusz stawiają sobie kolejne cele do osiągnięcia. Ale z drugiej strony, chcemy, aby te osoby wyposażone były w wiele pokładów empatii, opiekuńczości i były otwarte na budowanie trwałych relacji.

Bardzo chciałabym, aby każdy w naszym team’ie miał poczucie, że jego talenty są na wagę złota. Że realnie ma wpływ na swoją pracę. Że jest doceniany i ma poczucie, że wykonuje kawał dobrej roboty. Bo faktycznie tak jest. Wysiłek włożony w tworzenie szkoły językowej, procentuje za sprawą uśmiechów naszych kursantów, czy satysfakcji z osiągnięć językowych i wchodzeniu na wyższe poziomy (nie tylko – językowe 😉).

Jestem przekonana, że to właśnie profesjonalizm, naturalność, zaangażowanie, ciepłe relacje oraz pozytywne usposobienia lektorów są czynnikami, które określają nas jako placówkę.

Na czym mi bardzo zależy:
 • Po pierwsze – stawiam na SZCZEROŚĆ. To ona pozwala na swobodny przepływ myśli, opinii, ale też szukania nowych rozwiązań, co niejednokrotnie chroni nas przed nieporozumieniami
 • Po drugie – BŁĘDY – nie są takie złe, bo pomagają nam zbliżyć się do perfekcji. ALE– pod warunkiem, że chcemy się na nich uczyć. Każdy ma prawo do błędu, chcę, abyś o tym zawsze pamiętał – w stosunku do uczniów i współpracowników.
 • I po trzecie – OTWARTOŚĆ. Otwartość na INNYCH, ale też otwartość na NOWE. To słowo jest dla nas również przeciwieństwem – rutyny oraz synonimem DOBREGO HUMORU i DYSTANSU do SIEBIE. Wszyscy strzelamy do tej samej bramki – lepiej się to robi w fajnym towarzystwie. To daje nam poczucie, że jesteśmy drużyną, z która można konie kraść! 😉
O Impulsie

Co warto o nas wiedzieć?

 • na rynku jesteśmy od 1996 roku,
 • obecnie pod naszymi skrzydłami uczą się zarówno małe dzieci (tak, te od 1-szego roku życia też 😉), młodzież jak i dorośli. Ale nie przerażaj się! Nie wymagamy, abyś był doskonałym nauczycielem w każdej grupie wiekowej – wolimy nawet specjalizacje wiekowe (wiemy co to preferencje 😉)
 • uczymy tylko naturalnymi metodami (czyli takimi, które opierają się na naturalnych zdolnościach każdego) – bo tylko takie są skuteczne (zdajemy sobie sprawę, że rzadko uczą tego na studiach – skierujemy Cię na najlepsze szkolenia!)
 • nie stawiamy ocen, nie etykietujemy słuchaczy, na to miejsce wchodzi – pozytywne wzmocnienie!
 • łączymy nowoczesność z efektywnością i rozwojem; bardzo dbamy o to, aby z jednej strony przekazywać najlepszymi metodami wiedzę na miarę XXI wieku, a z drugiej – tworzyć trwałe, przyjazne relacje.
 • ważne jest dla nas, aby wszyscy z przyjemnością przychodzili na nasze zajęcia i efektywnie zdobywali wiedzę – mając poczucie jak najlepiej zainwestowanego czasu i pieniędzy.
Nasza Misja

Chętnie opowiemy Ci coś więcej o naszej misji

– pomagamy w ponownym odkryciu pasji do nauki poprzez przemyślane metody przywracające naturalne zdolności do przyswajania wiedzy oraz poznawania świata. To ponowne rozbudzenie pasji dotyczy też naszych nauczycieli 😉

– wierzymy mocno, że przyjemność, jaką uczeń czerpie z nauki, a lektor z nauczania – są kluczami do sukcesów językowych i spektakularnych osiągnięć.

– wiemy, że to, w co należy inwestować to nie tylko bogate materiały czy nowoczesne narzędzia. To przede wszystkim inwestycja w kadrę. Dla nas słowo lektor, to nie tylko nauczyciel-pracownik. To WSPÓŁTWÓRCA miejsca kojarzonego z profesjonalizmem i wielką radością dzielenia się wiedzą.

Nasz lektor to pasjonat, na którego rozwoju i dobrym samopoczuciu zależy nam najbardziej. Chcemy, aby realizował swoje cele. I umożliwiamy to!

w impulsie otrzymasz

Bo w naszej szkole:

 • masz poczucie wpływu na wszelkie inicjatywy i działania,
 • otrzymujesz profesjonalny, nowoczesny rozwój (zarówno metodyczny – nie wpuścimy Cię do żadnej grupy, zanim nie będziesz odpowiednio przeszkolony 😉), jak i osobisty) dopasowany do Twoich predyspozycji, talentów i mocnych stron,
 • dostajesz dostęp do rewelacyjnych, najlepszych na rynku narzędzi do pracy,
 • gwarantujemy wsparcie całej załogi, a przede wszystkim naszych metodyków oraz osób z sekretariatu,
 • masz pracę bez okienek, a to oznacza, że scalamy dla Ciebie bloki godzinowe zajęć,
 • dostosowujemy grafik do Twojej dyspozycyjności, dzięki czemu masz realny wpływ na to, kiedy i ile godzin będziesz pracować,
 • mamy jasno określony system ewaluacji – mocno decydujesz więc też o kwestii finansowej,
 • otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie,
 • poznasz naszą wspaniałą załogę i ciepłą atmosferę! (na co dzień, ale też nie zapominamy o wspólnych event’ach i wyjściach firmowych)
Metody nauczania

Jakimi metodami pracujemy?

To nie jest tak, że gdy już zasilisz miejsce w naszych szeregach, będziesz musiał się wykazać i stworzyć dla każdej grupy scenariusze lekcji. Siedzieć po nocach, szukając miliona inspiracji w sieci, które posłużą za kanwę Twoich zajęć…

Dalecy jesteśmy od tego. Kolejny raz powołamy się na naszą misję – ogromnego wsparcia metodycznego dla Ciebie. W trosce o Twoje bezpieczeństwo, komfort pracy, a także w ogromnej trosce o naszych kursantów, mamy w 100% zaplanowaną ścieżkę edukacyjną w oparciu o licencjonowane, sprawdzone metody nauczania.

Co to oznacza dla Ciebie?

Możesz na wstępie wybrać, jaki segment nauczania interesuje Cię najbardziej. Z jakimi grupami wiekowymi chciałbyś pracować (z przyjemnością sprawdzimy to za Ciebie, jeśli nie znasz jeszcze dobrze swoich predyspozycji 😉?

Otrzymasz od nas:

– szkolenie metodyczne

– materiały edukacyjne (w tym scenariusze zajęć dla każdej grupy wiekowej opracowane przez międzynarodowy zespół psychologów oraz językowców)

– harmonogram regularnych szkoleń i spotkań z metodykiem

– ewaluację zajęć, aby omówić ewentualne wyzwania oraz dostarczyć Ci nowych narzędzi dydaktycznych

Jak się u nas pracuje?

Zapomnij o korporacyjnych, sztywnych standardach.
  Pozwól nam zadbać o Ciebie 🙂

Oczywiście dostęp do źródła kofeiny, bogate materiały i pomoce naukowe na miarę XXI wieku – są na porządku dziennym. Korzystaj z nich do woli, zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę.

My obiecujemy Ci dodatkowo trzymać rękę na (im) pulsie 😉 i obserwować rynek edukacyjny. Wszystko po to, aby wybierać z niego, co najlepsze i zaproponować Ci wskoczenie na wyższy poziom rozwoju.

Zaprocentuje to na Twoich lekcjach. Będziesz mógł serwować kursantom jeszcze lepszą wiedzę i bardziej efektywne sposoby nauki.

Nauczyciele o nas

Co mówią o nas nasi nauczyciele

Ania

"Klimat jaki panuje w pracy niewątpliwie tworzą ludzie. Ja mam szczęście pracować z cudownymi osobami, które są bardzo przyjacielskie, pomocne i otwarte. W szkole panuje pozytywna i fajna atmosfera, która udziela się dosłownie nam wszystkim Niewątpliwie należę do osób, które śmiało mogą powiedzieć: lubię swoją pracę!"

Kasia

"Jak się pracuje w naszym teamie? Z pozoru cisza i spokój, rozwaga i opanowanie... ale nie dajmy się zwieść pozorom. Zaraz z rękawa wyskoczy jakiś "As"- szaleństwo, taniec, śpiew na ustach, dobre słowo, a wszystko to przeplecione troską i zaangażowaniem. Moim zdaniem, właśnie tak wygląda praca w naszym teamie ."

Dorota

"Nasz zespół to najlepszy team na świecie. Pracuje mi się bardzo dobrze od wielu lat. Nigdy nie było między nami nieporozumień i konfliktów. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie od każdej osoby. Wszyscy są dla siebie mili i nie ma dnia żebym nie usłyszała dobrego słowa. Dla mnie to druga rodzina"

Irene

"For me, Poland has become the second home and all thanks to my new environment and colleagues. An incredible youth atmosphere, the opportunity to meet new people every day. It's great!!! And the teachers of our school are open and talented people, full of imagination and creativity. I am very grateful for the chance to work in such an incredible team. Thank you very much for the opportunity to attend fantastic courses that make us teachers competent in various areas of education and upbringing of our students. The motto of our school is - “Our nation is cooperation !!! “ :-))

Dla mnie Polska stała się drugim domem, a wszystko dzięki mojemu nowemu środowisku i współpracownikom. Niesamowita młodzieżowa atmosfera, możliwość poznania nowych ludzi każdego dnia. Wspaniale!!! A nauczyciele naszej szkoły to ludzie otwarci i utalentowani, pełni wyobraźni i kreatywności. Jestem bardzo wdzięczny za szansę pracy w tak niesamowitym zespole. Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w fantastycznych kursach, które czynią nas nauczycielami kompetentnymi w różnych obszarach edukacji i wychowania naszych uczniów. Motto naszej szkoły brzmi - „Nasza nacja to kooperacja!!!"

Miguel

"Dar clases de español en Impuls me da mucha alegría. Conozco gente interesante y me da gusto que quieran aprender mi idioma natal y que pregunten sobre mi cultura o la de España. Además de eso, todos los profesores de la escuela son super amables y las chicas en la oficina siempre ayudan.

Uczenie hiszpańskiego w Impulsie daje mi dużą radość. Poznaję interesujące ludzi i cieszę się bardzo, że oni chcą się uczyć mojego ojczystego języka i zadają pytania o Meksykańskiej/Hiszpańskiej kulturze. Do tego cała kadra nauczycieli jest super miła i dziewczyny w sekretariacie zawsze pomagają. "

Olga

"Nie ma nic lepszego niż praca, do której idzie się z uśmiechem na twarzy! Od wielu lat, niezmiennie: wspaniała atmosfera, współpraca z innymi lektorami, sekretariatem i dyrekcją. Praca w Centrum Języków Obcych Impuls daje satysfakcję oraz chęci do dalszego działania i rozwoju"

Szymon

"Niezmiernie się cieszę, że mogę pracować z tak kreatywnym i zgranym zespołem, jakim jest Impulsowy Zespół 😉 Niepowtarzalna atmosfera, pomoc w każdej chwili oraz wspólna pasja do przekazywania wiedzy w sposób jak najbardziej atrakcyjny to wspólny mianownik naszego Team-u!!!"

aplikuj poprzez formularz

Jeśli to co przeczytałeś jest spójne z Twoją wizją pracy marzeń - aplikuj poprzez formularz 😉

W celu złożenia aplikacji prosimy o wypełnienie formularza oraz załączenie swojego CV. Po otrzymaniu i rozpatrzeniu aplikacji oddzwonimy do Ciebie!